Plan OSGB Kurumsal

Sağlık ve güvenlik başlıklarının insan, çevre ve iş hayatında ne kadar önemli bir yere sahip olduğunun bilinciyle hareket eden Plan OSGB, İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe yer aldığı ilk günden itibaren hizmet verdiği firmaların kesintisiz çalışmalarının sekteye uğramamasının yanında çalışanlarının sağlığı ve güvenliği konusunda da yasal mevzuata uygun, bilimsel ve profesyonelce çözümler üretmektedir.

Plan OSGB

Planlı Sağlık, Planlı Güvenlik.

Sağlık ve güvenlik başlıklarının insan, çevre ve iş hayatında ne kadar önemli bir yere sahip olduğunun bilinciyle hareket eden Plan OSGB, İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe yer aldığı ilk günden itibaren hizmet verdiği firmaların kesintisiz çalışmalarının sekteye uğramamasının yanında çalışanlarının sağlığı ve güvenliği konusunda da yasal mevzuata uygun, bilimsel ve profesyonelce çözümler üretmektedir. Riskin en aza değil sıfıra indirilmesi konusunda bütün olanaklarıyla hızlı ve kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Plan OSGB, standart ölçülerde hizmetin ötesinde, alışılagelmiş çözümlerle değil, yenilikçi, dinamik ve tecrübeyle beslenmiş kadrosuyla sizlere hizmet vermek için burada.

Güvenli ve sağlıklı bir yaşamı, sürdürülebilir ve kesintisiz bir iş hayatıyla buluşturmayı hedefleyen Plan OSGB, sizler için her geçen gün daha yenilikçi, güvenilir ve hızlı çözümler bulmayı da kendisine misyon edinmiştir.

Daha üretken, güvenli ve sağlıklı iş ortamları için çalışıyoruz.

Bütün öznelerinin, tam verimlilikle ve güven içerisinde çalıştığına tereddütsüz emin olmak isteyen işletmelerin varlığı için hizmet veren Plan OSGB, sektöründe lider olmak için verdiği çabanın bu topraklara da hizmet olduğunu bilerek sizlere ulaşacaktır.

Plan OSGB ailesi olarak, sizlere bütün olanaklarımızla en hızlı, en güvenli ve en profesyonel çözümleri ulaştırmak için çalışıyoruz ve çalışacağız.

0% Kalite
0 Yetki Belgeleri
0 Çalışan
0 Yıllık Tecrübe
0+ Mutlu Müşteri

Plan OSGB

Daha Profesyonel ve Hızlı Çözümler İçin…

İş Güvenliği Uzmanı

Bir ülkenin gücünün ve refah düzeyinin belirlenmesinde en önemli verilerden biri de sanayi sektöründeki yatırım seviyeleri olarak görülmektedir. Yatırımın yüksek olması, işsizlik oranın düşmesi ve ülkedeki gelir kazançların yükselmesi çok sayıda avantajlar sağlamaktadır.

İşyeri Hekimi Hizmeti

Üretim sahasının genişlemesiyle birlikte bazı departmanlara ve işgüçlerine olan talep artmaktadır.
Çalışan kişilerin rahat ve sağlıklı çalışmaları için, firma yetkililerinin yeterli önlem ve tedbirleri alması son derece önemlidir.

İşe Giriş Hizmetleri

İşe giriş hizmetleri yasal prosedür anlamında oldukça önemli ve üzerinde titizlikle çalışılması, prosedürlerin titizlikle yerine getirilmesi oldukça önem taşımaktadır. Bir iş başvurusu olumlu sonuçlanmasıyla birlikte sağlık için yasal prosedür işlemeye başlamaktadır.

Plan OSGB

Planlı Güvenlik, Yüksek Verimlilik.

Güvenli bir çalışma ortamı yaratmak, sadece işverenlerin değil, aynı zamanda tüm çalışanların sorumluluğundadır. Herkesin iş güvenliği kurallarına uyması, kazaların ve yaralanmaların önüne geçer. Unutmayın, güvenlik bir lüks değil, zorunluluktur.

İş yerinde güvenliği sağlamak için gerekli tedbirleri almak, hem çalışanların hem de işverenlerin görevidir. Güvenlik önlemlerine uyulmadığında, küçük bir ihmal büyük kazalara yol açabilir. Bu yüzden her zaman dikkatli olun ve güvenliği ön planda tutun.

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Çözüm danışmanımız ihtiyaçlarınızı analiz ederek 1 iş günü içerisinde size geri dönüş yapacaktır.

+90 534 629 04 11

Call Now Button