Hakkımızda

Sağlık ve güvenlik başlıklarının insan, çevre ve iş hayatında ne kadar önemli bir yere sahip olduğunun bilinciyle hareket eden Plan OSGB, İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe yer aldığı ilk günden itibaren hizmet verdiği firmaların kesintisiz çalışmalarının sekteye uğramamasının yanında çalışanlarının sağlığı ve güvenliği konusunda da yasal mevzuata uygun, bilimsel ve profesyonelce çözümler üretmektedir.

Riskin en aza değil sıfıra indirilmesi konusunda bütün olanaklarıyla hızlı ve kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Plan OSGB, standart ölçülerde hizmetin ötesinde, alışılagelmiş çözümlerle değil, yenilikçi, dinamik ve tecrübeyle beslenmiş kadrosuyla sizlere hizmet vermek için burada.

Misyonumuz

Güvenli ve sağlıklı bir yaşamı, sürdürülebilir ve kesintisiz bir iş hayatıyla buluşturmayı hedefleyen Plan OSGB, sizler için her geçen gün daha yenilikçi, güvenilir ve hızlı çözümler bulmayı da kendisine misyon edinmiştir.

Daha üretken, güvenli ve sağlıklı iş ortamları için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Bütün öznelerinin, tam verimlilikle ve güven içerisinde çalıştığına tereddütsüz emin olmak isteyen işletmelerin varlığı için hizmet veren Plan OSGB, sektöründe lider olmak için verdiği çabanın bu topraklara da hizmet olduğunu bilerek sizlere ulaşacaktır.

Plan OSGB ailesi olarak, sizlere bütün olanaklarımızla en hızlı, en güvenli ve en profesyonel çözümleri ulaştırmak için çalışıyoruz ve çalışacağız.

Call Now Button