Mobil Sağlık Tarama Hizmetleri

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu iş yerinin çalışan sayısı dikkate alınmaksızın ortak sağlık ve güvenlik birimlerinin oluşturularak ortak sağlık ve güvenlik tedbirlerinin alınması kararı vermiştir.

Buna bağlı olarak mobil sağlık tarama hizmetleri yine Sağlık Bakanlığı yönetmeliği çerçevesinde gereken kontrol, tahlil ve tetkiklerin iş yerinden yapılmasını amaçlayan uygulamadır.

İş yerine mobilize sağlık taraması için gönderilen mobil araçla tüm çalışanların sağlık taramasından geçirilmesi mümkün olmaktadır.

Bu sayede çalışanların özellikle corona salgınına karşı ne derece bağışıklık gücünün olduğu, olası risk faktörlerinin saptanması mobil sağlık tarama hizmetleri ile mümkün kılınmaktadır.

OSGB firmamız bünyesinde gezici isg olarak tanımlanan mobil sağlık tarama hizmetiyle iş yerindeki personelin ve işverenin rutin sağlık kontrolünden geçirilip tüm tanı, teşhis ve tahlillerin yerinden yürütülmesi amaçlanmaktadır.

Mobil Sağlık Tarama Gezici İSG Danışmanlığı

İş sağlığı ve güvenliği mobil sağlık tarama hizmetleri konusunda mobil sağlık taramasına yönelik mevzuata uygun çözümler sunulmaktadır. 6331 sayılı ilgili yönetmelik çerçevesinde İstanbul isg danışmanlığına yer verilmektedir.

 • İşitme Testi ( Odiometri )
 • Akciğer Grafisi
 • Solunum Fonksiyon Testi ( SFT )
 • Aşı Uygulamaları
 • Laboratuar Tetkikleri
 • Görme Bozuklukları ve Renk Körlüğü Taramaları
 • Portör Taramaları
 • İdrar Tahlili (TİT)
 • EKG
 • Burun – Boğaz
 • Goita Kültürü
 • Goita Mikroskopisi

Belli başlı Tuzla OSGB (ortak sağlık ve güvenlik) birimi tarafından yürütülen hizmetlerimiz arasında gelmektedir.

Mobil Sağlık Taraması Gezici İSG Mobilize Danışmanlık

Ortak sağlık ve güvenlik oluşturmak açısından Tuzla osgb firmamız gezici sağlık taraması uygulamasına yer vermektedir.

Mobilize edilmiş nakil araçları kullanılarak personelin sağlık kontrolünden geçirilmesi hedeflenmektedir.

Danışmanlık çalışmasında gezici iş sağlığı ve güvenliği faaliyetine yer verilerek pek çok farklı testlere tabi tutulması durumu söz konusu olmaktadır.

Mobil sağlık tarama testlerinin yürütülmesinde amaçlanan iş yerinde doğrudan personelin ayağına kadar uzanan sağlık taramasının yürütülmesidir.

Bu bağlamda özellikle içerisinde bulunulan co-vid salgınına karşı risk faktörlerinin de her açıdan önlenmesi olanaklı kılınmaktadır.

Bu bakımdan Tuzla OSGB (ortak sağlık ve güvenlik) firmamız tarafından gereken tahlil, tetkik ve uygulamaya yer verilmektedir.

Mobil Sağlık Tarama Hizmeti Tahlil Tetkik ve Muayenesi

Gezici mobil ekipmanlarımız sayesinde Gebze ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak tarama testlerimiz gerçekleştirilmektedir.

Tahlil ve tetkiklerin muntazam bir şekilde yürütülerek muayene çalışmalarının tümüyle saptanması hedeflenmektedir.

Bunun yanı sıra Gebze osgb faaliyetleri çerçevesinde tahlil, tetkik ve raporlama sonuçlarının da ele alınması söz konusu olacaktır.

Profesyonel danışmanlık hizmetine yer verilerek mobil sağlık tarama hizmetleri kapsamında Gebze ortak sağlık ve güvenlik birimi faaliyetimiz yürütülmektedir.

İş yerlerinde iş yeri hekiminin talimatı çerçevesinde tahlil, tetkik ve de ardından muayene uygulaması saptanmakta; istanbul osgb çözümlerine ilişkin kapsamlı danışmanlık ele alınmaktadır.

Mobil sağlık tarama hizmetlerinin yürütülmesi bakımından profesyonel osgb çözümüne yer verilerek İstanbul ortak sağlık ve güvenlik faaliyeti ortaya konmaktadır.

Danışmanlık konusunda uzman görüşleri düzenli aralıklarla isg kayıt ve takip programı üzerinden rapor edilmektedir.

Plan OSGBBizden teklif almadan karar vermeyin…

Call Now Button